Zadzwoń:
+48 600 812 666
Napisz e-mail:
PL EN DE
Kształtki styropianowe Detale stosowane do pakowania, transportu, magazynowania, na liniach technologicznych... Zobacz więcej
Profile elewacyjne Listwy okienne, gzymsy, kolumny, bonie, a także elementy scenografii, wystroju wnętrz... Zobacz więcej
Logotypy przestrzenne Zewnętrzne i wewnętrzne napisy,
loga, znaki reklamowe...
Zobacz więcej

POLITYKA JAKOŚCI

Przy produkcji kształtek ciętych z EPS i EPP zwracamy szczególną uwagę na jakość produktu końcowego. Dotyczy to zarówno surowca z jakiego wykonujemy detale jak i jego zgodność z dokumentacją techniczną (wymiary). W styropian zaopatrujemy się u sprawdzonego dostawcy dzięki czemu uzyskujemy doskonałą powtarzalność produktów.
Ponadto możemy zaproponować styropian w wielu gęstościach, od 10 kg/m3 do 30 kg/m3. Preferujemy cięcie z czystego styropianu bez regranulatu, najwyższej jakości.
Na życzenie klientów używamy też EPS z regranulatem, głównie do produkcji kształtek gdzie cena jest ważniejsza od estetyki i jakości (np. kształtki technologiczne).
W dostawach kierujemy się zasadą „Just in time” dlatego regularnie powiększamy nasz park maszynowy aby Klient otrzymywał zamówione produkty bez żadnych opóźnień.

Oferujemy takie produkty jak: kształtki styropianowe, profile styropianowe, pudełka styropianowe, opakowania styropianowe, litery 3d, listy styropianowe, gzymsy styropianowe

ELEMENTY
ARCHITEKTURY

Zastosowanie profili elewacyjnych i innych zdobień na wszelkiego rodzaju budowlach zwiększa ich estetykę.

BEZPIECZNY
TRANSPORT

Użycie lekkich kształtek styropianowych w transporcie, podczas magazynowania pozwala na wyeliminowanie uszkodzeń i zniszczeń towarów.

PRZESTRZENNE
LITERY I LOGA

Znaki, loga, nazwy firm wycięte ze styroduru są niezwykle efektowne i przyciągają wzrok być może wielu potencjalnych Państwa Klientów.